Znany producent suplementów diety dla sportowców ALE - Active Life Energy po sukcesie na rynku sportów wytrzymałościowych wypuszcza nową linię produktów - ALE Power dedykowanych pod fitness, crossfit, sztuki walki oraz sporty sylwetkowe!

Marka ALE-Active Life Energy po sukcesie sprzedażowym w 2015 roku nie osiada na laurach i mocnym uderzeniem wchodzi w sezon startowy 2016! Polski producent suplementów diety nie tylko poszerza swoją ofertę linii wytrzymałościowej o zbożowe batony energetyczne z witaminami i magnezem ALE Bar, ale również prezentuje nową linię produktową - ALE Power dedykowaną miłośnikom fitnessu, crossfitu, sztuk walki oraz sportów sylwetkowych!

- Naszym celem od samego początku było dostarczenie sportowcom i osobom aktywnym gamy najwyższej jakości odżywek i suplementów, które pozwolą uzupełnić niezbędne, kluczowe dla organizmu substancje odżywcze, a tym samym osiągać najlepsze wyniki sportowe – mówi dr farm. Jakub Czaja, były olimpijczyk, a obecnie członek Zarządu i konsultant żywieniowy ALE. – O ile zwolennicy sportów wytrzymałościowych mogli znaleźć u nas niezbędne wsparcie suplementacyjne, o tyle dochodziły do nas prośby o wzbogacenie oferty dla osób, które ćwiczą na siłowni, wywodzą się ze sztuk walki, crossfitu czy też sportów sylwetkowych – wyjaśnia.


Produkty marki ALE cechuje absolutnie najwyższa jakość w przystępnej cenie. W procesie produkcji nowych suplementów te proporcje także zostały zachowane. Najlepsze surowce, precyzyjne opracowane formuły oraz certyfikaty jakości GMP i HACCP gwarantują bezpieczeństwo wytwarzanych suplementów!


- Poprzeczkę stawiamy sobie wysoko. Mimo iż rynek suplementów diety, szczególnie w kategorii fitness, jest mocno nasycony wierzymy, że produkty ALE znajdą swoich odbiorców. Od konkurencji wyróżnia nas farmaceutyczna, wysoka jakość, a co za tym idzie bezpieczeństwo i wiadome pochodzenie produktu. – zauważa dr. Czaja - Obecnie coraz więcej osób świadomie wybiera odżywki. Minęły czasy kiedy z półek zgarniało się tanie, niskiej jakości substytuty. Teraz sportowcy stawiają na zdrowie i bezpieczeństwo, co cieszy i motywuje nas do pracy nad kolejnymi pozycjami w ofercie – dodaje.


Z początkiem roku w ofercie marki ALE pojawiły się:
• ALE Bar – dostępne w trzech najczęściej wybieranych smakach (malina, orzech-migdał, śliwka-żurawina) zbożowe batony energetyczne z witaminami i magnezem. W okresie intensywnej pracy umysłowej pozwalają na uniknięcie spadków poziomu energii i napadów wilczego głodu. Ładunek energetyczny zawarty w batonach ALE Bar pomaga utrzymać odpowiednią intensywność treningu do samego końca;
• ALE Creatine – oddziałuje na wzrost efektywności w budowaniu masy oraz siły mięśniowej. Powala zwiększyć intensywność wykonywanego treningu. ALE Creatine to mikronizowana kreatyna w formie monohydratu z dodatkiem witaminy B6;
• ALE Glutamine – hamuje rozpad mięśni podczas treningu, zwiększa wytrzymałość i wspomaga regenerację organizmu. ALE Glutamine uzupełnia dietę w witaminę C, cynk oraz L-glutaminę (najpowszechniej występujący aminokwas w ludzkim organizmie);
• ALE BCAA – wspomaga proces regeneracji, jak również procesy budowy masy mięśniowej. ALE BCAA uzupełnia dietę w aminokwasy: L-leucynę, L-izoleucynę oraz L-walinę dostarczone w proporcjach 2:1:1.
• ALE BCAA Glutamine + - wspomagania odporność organizmu oraz hamuje rozpad mięśni, dzięki czemu pozwala na szybsze zbudowanie docelowej sylwetki. Pozytywnie wpływa na efektywność wykonywanego treningu i zmniejszenie odczuwania zmęczenia.


W ciągu najbliższych miesięcy, marka zapowiada wprowadzenie kolejnych produktów linii ALE Power i ALE Energy.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej https://ALEnergy.eu. Dostępne są tam nie tylko szczegółowe opisy i skład poszczególnych produktów ALE, lecz także informacje o ich zalecanym dawkowaniu, porady żywieniowe oraz sklep internetowy. Zapraszamy też na fanpage marki!

Dodano: 2016-03-18

Autor: Źródło: ALEnergy.eu

Tagi: suplementacja

Reklama


Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby komentować

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Aktualny numer

Piszemy m.in.

Look 795 Aerolight
B'TWIN Ultra 940 CF
3T Exploro Team
Fuji Jari 1.3
Mondraker Podium Carbon R
Orbea Alma M-Pro
Scott Scale RC 700 Pro